• head_banner_01

Univerzálne ovládače MOXA ioLogik E1242, ethernetové vzdialené I/O

Stručný popis:

Séria ioLogik E1200 podporuje najčastejšie používané protokoly na načítanie I/O dát, vďaka čomu je schopná spracovať širokú škálu aplikácií. Väčšina IT inžinierov používa protokoly SNMP alebo RESTful API, ale OT inžinieri sú viac oboznámení s protokolmi založenými na OT, ako sú Modbus a EtherNet/IP. Moxa Smart I/O umožňuje IT aj OT inžinierom pohodlne načítavať dáta z toho istého I/O zariadenia. Séria ioLogik E1200 komunikuje so šiestimi rôznymi protokolmi vrátane Modbus TCP, EtherNet/IP a Moxa AOPC pre OT inžinierov, ako aj so SNMP, RESTful API a knižnicou Moxa MXIO pre IT inžinierov. ioLogik E1200 načítava I/O dáta a konvertuje ich súčasne do ktoréhokoľvek z týchto protokolov, čo vám umožňuje jednoduché a bezproblémové pripojenie vašich aplikácií.


Detaily produktu

Značky produktov

Vlastnosti a výhody

Používateľom definovateľné adresovanie Modbus TCP Slave
Podporuje RESTful API pre aplikácie IIoT
Podporuje adaptér EtherNet/IP
2-portový ethernetový prepínač pre topológie daisy chain
Šetrí čas a náklady na kabeláž vďaka peer-to-peer komunikácii
Aktívna komunikácia so serverom MX-AOPC UA
Podporuje SNMP v1/v2c
Jednoduché hromadné nasadenie a konfigurácia pomocou utility ioSearch
Priateľská konfigurácia cez webový prehliadač
Zjednodušuje správu I/O pomocou knižnice MXIO pre Windows alebo Linux
Certifikácia triedy I, divízie 2, zóny 2 pre ATEX
Modely so širokým rozsahom prevádzkových teplôt dostupné pre prostredia od -40 do 75 °C (od -40 do 167 °F)

Špecifikácie

Vstupné/výstupné rozhranie

Digitálne vstupné kanály ioLogik E1210 Séria: 16 ioLogik E1212/E1213 Séria: 8 ioLogik E1214 Séria: 6

ioLogik E1242 Séria: 4

Digitálne výstupné kanály ioLogik E1211 Séria: 16 ioLogik E1213 Séria: 4
Konfigurovateľné DIO kanály (pomocou prepojky) ioLogik E1212 Séria: 8 ioLogik E1213/E1242 Séria: 4
Reléové kanály ioLogik E1214 Séria: 6
Analógové vstupné kanály ioLogik E1240 Séria: 8 ioLogik E1242 Séria: 4
Analógové výstupné kanály ioLogik E1241 Séria: 4
Kanály RTD ioLogik Séria E1260: 6
Termočlánkové kanály ioLogik E1262 Séria: 8
Izolácia 3 kVDC alebo 2 kVrms
Tlačidlá Tlačidlo resetovania

Digitálne vstupy

Konektor Skrutkovaná svorka Euroblock
Typ senzora Suchý kontaktMokrý kontakt (NPN alebo PNP)
Režim I/O DI alebo počítadlo udalostí
Suchý kontakt Zapnuté: skrat k GNDVypnuté: otvorené
Mokrý kontakt (DI do COM) Zapnuté: 10 až 30 VDC Vypnuté: 0 až 3 VDC
Frekvencia počítadla 250 Hz
Časový interval digitálneho filtrovania Softvérovo konfigurovateľné
Body za COM ioLogik séria E1210/E1212: 8 kanálov ioLogik séria E1213: 12 kanálov ioLogik séria E1214: 6 kanálov ioLogik séria E1242: 4 kanály

Digitálne výstupy

Konektor Skrutkovaná svorka Euroblock
Typ I/O ioLogik E1211/E1212/E1242 Séria: SinkioLogik E1213 Séria: Zdroj
Režim I/O DO alebo impulzný výstup
Aktuálne hodnotenie ioLogik E1211/E1212/E1242 séria: 200 mA na kanál ioLogik E1213 séria: 500 mA na kanál
Frekvencia impulzného výstupu 500 Hz (max.)
Ochrana proti nadprúdu ioLogik E1211/E1212/E1242 séria: 2,6 A na kanál pri 25 °C ioLogik E1213 séria: 1,5 A na kanál pri 25 °C
Vypnutie pri prehriatí 175 °C (typická), 150 °C (min.)
Ochrana proti prepätiu 35 V jednosmerného prúdu

Relé

Konektor Skrutkovaná svorka Euroblock
Typ Výkonové relé typu A (NO)
Režim I/O Reléový alebo impulzný výstup
Frekvencia impulzného výstupu 0,3 Hz pri menovitom zaťažení (max.)
Menovitý prúd kontaktu Odporová záťaž: 5A pri 30 VDC, 250 VAC, 110 VAC
Kontaktný odpor 100 miliohmov (max.)
Mechanická odolnosť 5 000 000 operácií
Elektrická odolnosť 100 000 operácií pri odporovej záťaži 5 A
Prierazné napätie 500 V striedavého prúdu
Počiatočný izolačný odpor 1 000 megaohmov (min.) pri 500 VDC
Poznámka Vlhkosť okolia musí byť nekondenzujúca a musí zostať medzi 5 a 95 %. Relé môžu pri prevádzke v prostredí s vysokou kondenzáciou pod 0 °C fungovať nesprávne.

Fyzikálne vlastnosti

Bývanie Plast
Rozmery 27,8 x 124 x 84 mm (1,09 x 4,88 x 3,31 palca)
Hmotnosť 200 g (0,44 libry)
Inštalácia Montáž na DIN lištu, montáž na stenu
Zapojenie Vstupno-výstupný kábel, 16 až 26 AWG Napájací kábel, 12 až 24 AWG

Environmentálne limity

Prevádzková teplota Štandardné modely: -10 až 60 °C (14 až 140 °F) Modely so širokým teplotným rozsahom: -40 až 75 °C (-40 až 167 °F)
Skladovacia teplota (súčasťou balenia) -40 až 85 °C (-40 až 185 °F)
Relatívna vlhkosť okolia 5 až 95 % (bez kondenzácie)
Nadmorská výška 4000 m4

Dostupné modely MOXA ioLogik radu E1200

Názov modelu Vstupné/výstupné rozhranie Typ digitálneho výstupu Prevádzková teplota
ioLogikE1210 16xDI - -10 až 60 °C
ioLogikE1210-T 16xDI - -40 až 75 °C
ioLogikE1211 16xDO Drez -10 až 60 °C
ioLogikE1211-T 16xDO Drez -40 až 75 °C
ioLogikE1212 8xDI, 8xDIO Drez -10 až 60 °C
ioLogikE1212-T 8 x DI, 8 x DI Drez -40 až 75 °C
ioLogikE1213 8 x DI, 4 x DO, 4 x DIO Zdroj -10 až 60 °C
ioLogikE1213-T 8 x DI, 4 x DO, 4 x DIO Zdroj -40 až 75 °C
ioLogikE1214 6x DI, 6x relé - -10 až 60 °C
ioLogikE1214-T 6x DI, 6x relé - -40 až 75 °C
ioLogikE1240 8xAI - -10 až 60 °C
ioLogikE1240-T 8xAI - -40 až 75 °C
ioLogikE1241 4xAO - -10 až 60 °C
ioLogikE1241-T 4xAO - -40 až 75 °C
ioLogikE1242 4DI, 4xDIO, 4xAI Drez -10 až 60 °C
ioLogikE1242-T 4DI, 4xDIO, 4xAI Drez -40 až 75 °C
ioLogikE1260 6xRTD - -10 až 60 °C

  • Predchádzajúce:
  • Ďalej:

  • Napíšte sem svoju správu a pošlite nám ju

    Súvisiace produkty

    • MOXA EDS-P506E-4PoE-2GTXSFP Gigabit POE+ Managed Priemyselný ethernetový prepínač

      MOXA EDS-P506E-4PoE-2GTXSFP Gigabit POE+ Manažér...

      Vlastnosti a výhody Vstavané 4 porty PoE+ podporujú výstup až 60 W na port Široký rozsah napájacích vstupov 12/24/48 VDC pre flexibilné nasadenie Inteligentné funkcie PoE pre vzdialenú diagnostiku napájacích zariadení a obnovu po poruche 2 kombinované porty Gigabit pre komunikáciu s vysokou šírkou pásma Podporuje MXstudio pre jednoduchú a vizualizovanú správu priemyselnej siete Špecifikácie ...

    • Brána MOXA MGate MB3170 Modbus TCP

      Brána MOXA MGate MB3170 Modbus TCP

      Vlastnosti a výhody Podporuje automatické smerovanie zariadení pre jednoduchú konfiguráciu Podporuje smerovanie podľa TCP portu alebo IP adresy pre flexibilné nasadenie Pripája až 32 serverov Modbus TCP Pripája až 31 alebo 62 podriadených zariadení Modbus RTU/ASCII Prístup až pre 32 klientov Modbus TCP (uchováva 32 požiadaviek Modbus pre každé zariadenie Master) Podporuje komunikáciu medzi sériovým zariadením Modbus Master a sériovým zariadením Modbus Slave Vstavané kaskádovanie Ethernetu pre jednoduché pripojenie...

    • Nespravovaný priemyselný ethernetový prepínač MOXA EDS-208-T

      Nespravovaný priemyselný ethernetový switch MOXA EDS-208-T...

      Vlastnosti a výhody 10/100BaseT(X) (konektor RJ45), 100BaseFX (multi-mode, konektory SC/ST) Podpora IEEE802.3/802.3u/802.3x Ochrana pred búrkou Možnosť montáže na DIN lištu Prevádzková teplota -10 až 60 °C Špecifikácie Štandardy ethernetového rozhrania IEEE 802.3 pre 10BaseTIEEE 802.3u pre 100BaseT(X) a 100Base...

    • MOXA UPort 407 Priemyselný USB Hub

      MOXA UPort 407 Priemyselný USB Hub

      Úvod UPort® 404 a UPort® 407 sú priemyselné rozbočovače USB 2.0, ktoré rozširujú 1 port USB na 4, respektíve 7 portov USB. Rozbočovače sú navrhnuté tak, aby poskytovali skutočnú rýchlosť prenosu dát USB 2.0 Hi-Speed ​​480 Mbps cez každý port, a to aj pre aplikácie s vysokou záťažou. UPort® 404/407 získali certifikáciu USB-IF Hi-Speed, čo naznačuje, že oba produkty sú spoľahlivé a vysoko kvalitné rozbočovače USB 2.0. Okrem toho...

    • Mobilné brány MOXA OnCell G3150A-LTE-EU

      Mobilné brány MOXA OnCell G3150A-LTE-EU

      Úvod OnCell G3150A-LTE je spoľahlivá a bezpečná LTE brána s najmodernejším globálnym pokrytím LTE. Táto mobilná LTE brána poskytuje spoľahlivejšie pripojenie k vašim sériovým a ethernetovým sieťam pre mobilné aplikácie. Pre zvýšenie priemyselnej spoľahlivosti je OnCell G3150A-LTE vybavený izolovanými napájacími vstupmi, ktoré spolu s vysokou úrovňou EMS a podporou širokého rozsahu teplôt poskytujú OnCell G3150A-LT...

    • MOXA EDS-P510A-8PoE-2GTXSFP Spravovaný priemyselný ethernetový prepínač s POE

      MOXA EDS-P510A-8PoE-2GTXSFP PoE spravovaný priemyselný...

      Vlastnosti a výhody 8 vstavaných portov PoE+ kompatibilných s IEEE 802.3af/atVýstup až 36 W na port PoE+ Prepäťová ochrana 3 kV LAN pre extrémne vonkajšie prostredie Diagnostika PoE pre analýzu režimu napájaného zariadenia 2 kombinované porty Gigabit pre vysokorýchlostnú komunikáciu a komunikáciu na dlhé vzdialenosti Pracuje s plným zaťažením PoE+ 240 wattov pri teplote -40 až 75 °C Podporuje MXstudio pre jednoduchú a vizualizovanú správu priemyselnej siete V-ON...